Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizde fal baktırabilmek için; dilerseniz anasayfadaki dilediğiniz fal türü seçeneklerinden birini seçerek, dilerseniz seçtiğiniz yorumcumuzun sayfasından direk fal gönderme adımlarını kullanabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra falınız otomatik olarak yorumcularımıza iletebilmektedir. Herhangi bir sorunuz olduğu takdirde, bize sayfanızın alt kısmındaki "İletişim" bölümünden ulaşabilir veya info@falyagmuru.com adresine mail atabilirsiniz.
Falınızı yorumcunuza gönderdikten sonra yorumcunuz, gönderdiğiniz kahve ve tarot fallarında yoğunluk derecesine göre en geç 180 dakika, astroloji bölümümüzde 6 saat içerisinde cevap verecektir. Gece 23:00' dan sonra yorumcularımıza ulaşan fallar sabah 11.00 a kadar yorumlanacaktır.
Üyelik hesabı oluşturmak ücretsizdir. Üye olarak, üyelerimize özel bölüm olan fallarınızın bakımından sonra falınız ile ilgili yorumcumuza sorunuzu gönderebilir, yorum ve puanlama yapabilirsiniz. Fal baktırdığınız zaman, baktırdığınız fallarınızdan puan kazanabilir, kampanyalı paketlerimizden kredilerinizi indirimli alabilirsiniz. Kredileriniz sistemimizde para gibi işleme konulmaktadır. Bu sayede falınızı farklı bir yorumcumuza gönderdiğiniz zaman fazla krediniz hesabınızda kalmaktadır.
Sesli fallarınız sistemimizde 1 ay boyunca saklanmaktadır. Herhangi bir kesinti veya bu sürenin dolması durumlarına karşı fallarınızı dinlemek için indirdiğiniz ses dosyalarını, dinlediğiniz cihazınızdan silmeyerek/kaldırmayarak size özel bir dosyada saklayabilir, falınızı yeniden dinlemek istediğiniz zaman yeniden linke ihtiyacınız olmadan kolaylıkla dinleyebilirsiniz.
Sitemizde yorumcu olmak için "Yorumcu Giriş - Yorumcu Kayıt" bölümünden kaydınızı oluşturabilirsiniz. Başvurunuzun değerlendirmeye alınabilmesi için sizler için hazırladığımız formu eksiksiz olarak doldurmanız gerekmektedir.
Sitemizde baktırdığınız fallarınızdan, fallarınıza verdiğiniz puan ve yaptığınız yorumlarınızdan puan kazanmaktasınız. Bu krediler sistemimiz içerisinde para gibi kullanılabildiği için yeterli miktarda krediniz olması halinde fallarınızı hesabınızdaki kredilerinizi kullanarak gönderebilirsiniz.
Havuz sistemi fallarınızın yorumcularımıza tanınan süre içerisinde yorumlanamaması halinde falınızın derhal farklı bir yorumcu tarafından yorumlanmasını sağlayan bir sistemdir. Falınızı gönderdiğiniz yorumcunuzu beklemek istemeniz halinde bu seçeneği işaretlemeyerek kendisini bekleyebilirsiniz. Fakat falınızın 3 saat içerisinde yorumlanmasını istediğiniz zaman bu seçeneği işaretleyebilir, bu süre zarfında yorumlanmayan falınızı uygun konumdaki farklı bir yorumcu tarafından yorumlanmasını kabul edebilirsiniz. Bu durumda falınız sistem tarafından otomatik olarak uygun konumdaki farklı bir yorumcumuza aktarılacak, yorumlanarak hesabınıza gönderilecektir. Sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.